Moje tvorba

Lesk na rty do ts2 [Má tvorba]

21. února 2013 v 18:47 | Rosie ©
Zdravím. :3
Ettoo.." Já vím. Poslední dobou se moc nepsala na blog.. Zase:x Jenomže mě vždycky sims přestane bavit protože se začnu věnovat něčemu jinému. Každopádně.. řekla jsem si, že to tu obnovím a začnu se věnovat mé "downloadové" tvorbě. A taky přemýšlím, že bych začla vyrábět i do ts3 (Teda pokud se to naučím:D) připravila sem pro vás lesky na rtyy. Tak doufám, že se budou líbit. ^^ Patlala jsem je 2 hodiny -.-" :D


Kopírování povoleno:3 Ale pouze se zdrojem.

Lesk na rty [Moje tvorba]

18. listopadu 2012 v 12:14 | Rosie ©

Přináším vám můj první lesk. Žádná sláva.. Ale na první celkem dobrý ne? :):D

Krátké vlasy [Má tvorba]

17. listopadu 2012 v 21:03 | Rosie ©

Včera jsem slibovala vlasy mé tvorby. Tak jsem je dneska udělala. Doufám, že se vám líbí. Kopírovat můžete, ale pouze se zdrojem. Vůbec mi nevadí když kopírujete moji tvorbu.. ale musíte se zdrojem. Třeba časem bude zveřejňovat více blogů moji tvorbu. :) Takže mi tím pomůžete. :)

Vlasy s culíkem [Má tvorba]

16. listopadu 2012 v 15:06 | Rosie ©

Tyhle vlasy jsem dělala když jsem měla ještě přezdívku Suzanne. Myslím si, že to bylo někdy v červnu, ale i tak jsem rozhodnutá je sem dát. Zítra čekejte další mé tvorby (teda pokud budu mít čas.. Kdyby ne hodím sem jinej download, ale budu se snažit) Kopírování povoleno, ale pouze se zdrojem! Děkuji. :) Budu ráda za každý komentář. ')


Jsou do The sims 2!
 
 

Reklama